Fitness (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση
