Fitness (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Create Account
fa: ایجاد حساب
