Fitness (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan
