Fitness (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах
