Fitness (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Subject
os: Темæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
