Fitness (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare
