Fitness (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani
