Fitness (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj
