Fitness (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet
