Fitness (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم
