Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Caption
az: Başlıq

en: Document
az: Sənəd

en: About
az: Haqqında

en: Video file
az: Video fayl
