Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Caption
be: Загаловак

en: About
be: Аб
