Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Audio
bg: Музика

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Audio file
bg: Аудио файл
