Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Custom
he: מותאם

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: About
he: אודות

en: Video file
he: קובץ וידאו
