Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Caption
lv: Paraksts

en: Document
lv: Dokuments

en: Audio file
lv: Audio fails

en: About
lv: Par

en: Video file
lv: Video fails
