Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus
