Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Caption
sk: Popis

en: About
sk: Informácie o

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)
