Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Large (480×480)
ta: பெரிய (480×480)

en: Medium (220×220)
ta: நடுத்தர (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
ta: சிறு (100×100)
