Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Image
el: Εικόνα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Caption
el: Λεζάντα

en: About
el: Περί

en: Large (480×480)
el: Μεγάλο (480x480)

en: Medium (220×220)
el: Μεσαίο (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)
