Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Custom
hu: Egyéni

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: Alt Text
hu: Helyettesítő szöveg

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: About
hu: Leírás

en: custom
hu: egyéni

en: Video file
hu: Videófájl

en: An <em>Image</em> file is a still visual.
hu: Egy <em>kép</em>fájl állóképet tartalmaz.

en: A <em>Video</em> file is a moving visual recording.
hu: Egy <em>Video</em>fájl egy mozgó vizuális felvétel.

en: An <em>Audio</em> file is a sound recording.
hu: Egy <em>hang</em>fájl hangfelvételt tartalmaz.

en: A <em>Document</em> file is written information.
hu: Egy <em>dokumentum</em>fájl írott információt tartalmaz.

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
hu: A title szöveg az egérmutató csúcsánál  jelenik meg, ha a felhasználó a kép felé viszi az egeret. A title text hozzáadásával könnyebb egy képet kontextusba helyezni és javul a használhatóság is.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
hu: Az alternatív szöveget képernyőolvasók és keresőmotorok használják valamint akkor lehet rá szükség, ha a képet nem lehet betölteni. Az alt szöveg alkalmazásával javul az akadálymentesség és a keresőmotor-optimalizáció.

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.
