Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Audio
da: Lyd

en: Custom
da: Tilpasset

en: Caption
da: Undertekst

en: Document
da: Dokument

en: Audio file
da: Lydfil

en: About
da: Om

en: custom
da: tilpasset

en: Video file
da: Videofil

en: Media library
da: Medie bibliotek

en: Large (480×480)
da: Stor (480×480)

en: Medium (220×220)
da: Mellem (220×220)

en: A locally hosted audio file.
da: En lokal lydfil.

en: A locally hosted video file.
da: En lokal videofil.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
da: En uploadet fil eller dokument, f.eks. en PDF.
