Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Custom
et: Kohandatud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Document
et: Dokument

en: Audio file
et: Helifail

en: About
et: Programmist

en: Video file
et: Video fail

en: Media library
et: Meediakogu

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
