Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 画像

en: Audio
ja: オーディオ

en: Custom
ja: カスタム

en: Caption
ja: キャプション

en: Video
ja: ビデオ

en: Document
ja: ドキュメント

en: Audio file
ja: オーディオファイル

en: About
ja: アバウト

en: Video file
ja: 動画ファイル

en: Media library
ja: メディアライブラリー

en: Large (480×480)
ja: 大 (480×480)

en: Medium (220×220)
ja: 中 (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
ja: サムネイル (100x100)

en: Use local images for reusable media.
ja: サーバー内に保存された画像を再利用可能なメディアとして使います。

en: A locally hosted audio file.
ja: サーバー内に保存されたオーディオファイル

en: A locally hosted video file.
ja: サーバー内に保存された動画ファイル

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
ja: PDFなどのアップロード済みファイルやドキュメント。
