Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: About
ca: Detalls

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: An <em>Image</em> file is a still visual.
ca: Un fitxer d'<em>Imatge</em> és una imatge fixa visual.

en: A <em>Video</em> file is a moving visual recording.
ca: Un fitxer de <em>Vídeo</em> és una gravació visual en moviment.

en: An <em>Audio</em> file is a sound recording.
ca: Un fitxer d'<em>Àudio</em> es una gravació de so.

en: A <em>Document</em> file is written information.
ca: Un fitxer de <em>Document</em> és una informació escrita.

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.
