Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Document
eu: Dokumentua

en: About
eu: (r)i buruz
