Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Caption
fa: عنوان

en: Video
fa: ویدیو

en: Document
fa: سند

en: Audio file
fa: فایل صوتی

en: About
fa: درباره

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
fa: یک فایل یا سند بارگذاری شده، مانند PDF.
