Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Custom
fi: Oma

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: About
fi: Tietoja

en: A locally hosted audio file.
fi: Paikallisesti palveltava äänitiedosto.

en: A locally hosted video file.
fi: Paikallisesti palveltava videotiedosto.
