Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um

en: custom
is: sérsniðið

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn
