Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Audio
tr: Ses

en: Custom
tr: Özel

en: Caption
tr: Başlık

en: Document
tr: Belge

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: About
tr: Hakkında

en: custom
tr: özel

en: Video file
tr: Video dosyası

en: Large (480×480)
tr: Geniş (480x480)

en: Medium (220×220)
tr: Orta (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)

en: A locally hosted audio file.
tr: Yerel olarak barındırılan bir ses dosyası.

en: A locally hosted video file.
tr: Yerel olarak barındırılan bir video dosyası.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
tr: Yüklenmiş dosya veya belge, örneğin bir PDF.
