Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Caption
ug: تېما

en: About
ug: ھەققىدە
