Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Document
vi: Tài liệu

en: Alt Text
vi: Chuỗi thay thế

en: About
vi: Giới thiệu

en: custom
vi: tự chọn

en: Chapters
vi: Đoạn phim
