Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Custom
ar: مخصص

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: About
ar: حول

en: A locally hosted audio file.
ar: ملف صوتي مستضاف محلياً (داخلياً)

en: A locally hosted video file.
ar: ملف فيديو مستضاف محلياً (داخلياً)

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
ar: ملف أو مستند تم رفعه ، مثل ملفات بامتداد PDF.
