Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: About
bo: གསལ་བཤད
