Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)
