Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie

en: custom
lt: savitas

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)
