Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Background
ca: Fons

en: Upload
ca: Puja

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: details
ca: detalls

en: Image file name
ca: Nom del fitxer de la imatge

en: Add a new file
ca: Afegeix un nou fitxer

en: Remote URL
ca: URL remota

en: Nothing
ca: Res
