Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Settings
cs: Nastavení

en: Upload
cs: Nahrát

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: details
cs: detaily

en: Add a new file
cs: Přidat soubor

en: Reference existing
cs: Odkázat na existující

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL

en: Nothing
cs: Nic

en: Open File Browser
cs: Otevřít prohlížeč souborů
