Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Image size
hi: चित्र परिमाण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Upload
hi: अपलोड

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: details
hi: विस्तृत सूचना

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
