Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Image size
ja: 画像ファイルサイズ

en: Settings
ja: 設定

en: Background
ja: 背景

en: Upload
ja: アップロード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: details
ja: 詳細

en: Image height
ja: 画像の高さ

en: Image width
ja: 画像の幅

en: Add a new file
ja: ファイルを追加

en: Nothing
ja: なし

en: Open File Browser
ja: ファイルブラウザーを開く
