Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: details
ka: დეტალები

en: Nothing
ka: არაფერი
