Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: details
kn: ವಿವರಗಳು
