Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: details
ne: विस्तृत जानकारी
