Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Background
pt: Fundo

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: details
pt: Detalhes

en: Add a new file
pt: Adicionar um novo ficheiro

en: Reference existing
pt: Referência existente

en: Remote URL
pt: URL remoto

en: Nothing
pt: Nada
