Fine Image Upload (3.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Background
tr: Arkaplan

en: Upload
tr: Yükle

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: details
tr: ayrıntılar

en: Image file name
tr: Resim dosya adı

en: Add a new file
tr: Yeni bir dosya ekle

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
