Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Settings
is: Stillingar

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: details
is: nánar
