Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Upload
ku: بارکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: Add a new file
ku: پەڕگەیەکی نوێ زیادبکە

en: Nothing
ku: هیچ
