Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: details
sl: podrobnosti
