Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Settings
sv: Inställningar

en: Background
sv: Bakgrund

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: details
sv: detaljer

en: Image file name
sv: Namn för bildfil

en: Add a new file
sv: Lägg till ny fil

en: Reference existing
sv: Hänvisa existerande

en: Remote URL
sv: URL

en: Nothing
sv: Inget
