Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Settings
be: Налады

en: Upload
be: Загрузіць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: details
be: падрабязнасці

en: Add a new file
be: Дадаць новы файл

en: Nothing
be: Нічога
