Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Settings
bs: Postavke

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: details
bs: detalji
